Bezpieczeństwo Narodowe/Obronność

Wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie praktyczne realizujemy projekty związane z bezpieczeństwem Państwa w wymiarze lokalnym i narodowym. Wspieramy lokalne samorządy, przedsiębiorców i instytucje w realizacji zadań militarnych na rzecz obronności kraju, w zakresie mobilizacji gospodarki, zadań
z obszaru zarządzania kryzysowego oraz obrony cywilnej. Współpracujemy w tym zakresie z organami administracji wojskowej. 

Naszym głównym zadaniem jest wsparcie firm zajmujących się produkcją oraz usługami na rzecz obronności. Wspieramy inicjatywy związane ze wzmacnianiem potencjału Wojska Polskiego w wymiarze nowych technologii oraz prac badawczo – rozwojowych w zakresie uzbrojenia i sprzętu wojskowego. Służymy wsparciem w nawiązywaniu kontaktów biznesowych pomiędzy firmami i Funduszami oraz wykorzystaniem możliwości NATO i UE.

Realizujemy zadania związane z prowadzeniem inwestycji budowlanych o charakterze obronnym. Naszym partnerem w tej dziedzinie jest PORR S.A. Poszukujemy firm i przedsiębiorców posiadających zdolności do świadczenia specjalistycznych usług w obszarze inwestycji obronnych.
Jeśli trafiłeś tutaj i jesteś zainteresowany nawiązaniem takiej współpracy, chcesz świadczyć usługi jako podwykonawca PORR S.A., zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz przedstawienia posiadanych kompetencji.
Nasz pracownik nawiąże kontakt w celu omówienia szczegółów.


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko