O nas

Nasz zespół stanowią fachowcy, praktycy z obszarów bezpieczeństwa, biznesu, rachunkowości i ubezpieczeń społecznych.

Mamy za sobą realizację wielu złożonych projektów wymagających kreatywnego myślenia i dyscypliny. Udział w konfliktach zbrojnych w Afryce, Azji na Bliskim Wschodzie czy na Kaukazie stanowi bogate doświadczenie funkcjonowania w złożonych i nieprzewidywalnych środowiskach oraz służy rozwiązywaniu kompleksowych problemów. 

Firma GH Koncept powstała, by w dalszym ciągu chcemy wykorzystywać zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie wspierając kraj, lokalne społeczności, władze samorządowe i prywatnych przedsiębiorców w obszarach, w których jesteśmy specjalistami. Do realizacji zadań podchodzimy z determinacją, pasją i pełnym zaangażowaniem. Swój zespół dobieramy w taki sposób, aby profesjonalnie realizować stawiane przed nami wyzwania, zawsze w pełnej koordynacji ze zleceniodawcą.

Nasze kadry posiadają wykształcenie zdobyte na prestiżowych uczelniach w kraju i za granicą. Do dziś zaufali nam najwięksi gracze na rynku budowlanym, energii odnawialnej, termomodernizacji oraz firmy i instytucje z obszaru obronności i bezpieczeństwa. 

Możemy pracować również dla Ciebie! 

US ARMY WAR COLLEGE
Uniwersytet Ekonomiczny
w Katowicach
NATO Defence
College Rzym
US ARMY
CGSC
Politechnika Śląska
w Gliwicach
Akademia
Obrony Narodowej
Akademia
Sztuki Wojennej
Uniwersytet Ekonomiczny
w Krakowie